Masa 5 De Outubro

Lissabon, Portugal Flagga - Portugal

Faciliteter

  • Bar
  • Gym
  • Flygplats Lissabon (LIS): 5.5 km
  • Gym/fitness center
  • Hiss
  • Restaurang
  • Spa
  • WiFi
  • Parkering
  • Luftkonditionering
  • Bar

Recensioner

| 4,2/5
Läs recensionerna här

Hotellbeskrivning

Masa Hotel 5 de Outubro ligger centralt i Lissabon, en fem minuters bilfärd från både Avenida da Liberdade och Praça do Rossio. Detta hotell ligger 17,5 km från Costa da Caparicas strand och 1,9 km från Marquês de Pombals torg.

Här erbjuder man bastu och fitnesscenter. Detta hotell i art décostil har även gratis wi-fi och en tv i allmänt utrymme.

Känn dig som hemma i ett av de 73 rummen med LED-tv. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad, och kabel-tv erbjuder underhållning. Badrum med dusch, gratis toalettartiklar och hårtorkar. På rummet finns telefon, värdeförvaringsskåp och kaffe- och tebryggare.

På hotellets kafé kan du stilla hungern, och du kan även köpa snacks i deras snackbar/deli. Avsluta dagen med en drink på boendets bar. Kontinental frukost serveras dagligen mot en avgift från 07.30 till 10.30.

Karta

Laddar sökresultatet...