Eldo Paradise
Durres,
Albanien
Faciliteter
- Flygplats Tirana (TIA): 35.2 km
Hotellbeskrivning
I Durrës ligger Eldo Paradise, en tio minuters bilfärd från både Durrës hamn och Bulevardi Epidamn. Denna lägenhet vid stranden ligger 7,3 km från Bysantinska marknaden och 7,3 km från Durrës forum och romerska bad. Känn dig som hemma i ett av de 12 luftkonditionerade rummen som har kök med kylskåp och ugn. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad. Gratis spjälsängar och extrasängar (avgift tillkommer) finns på begäran. Avstånd avrundas till närmsta decimal.
Durrës hamn - 4,3 km
Blue Star köpcentrum - 6,6 km
Aleksandër Moisiu teater - 7,1 km
Bysantinska marknaden - 7,3 km
Durrës forum och romerska bad - 7,3 km
Sankt Pavel och Sankt Astius ortodoxa kyrka - 7,3 km
Bulevardi Epidamn - 7,4 km
Durrës venetianska torn - 7,5 km
Aleksandër Moisius husmuseum - 7,6 km
Fatih moské - 7,6 km
S:t Lucias katolska kyrka - 7,7 km
Arena Karting Albania - 7,9 km
Durrës amfiteater - 8 km
Kungliga villan i Durrës - 8 km
Durrës arkeologiska museum - 8 km
Den största flygplatsen i närheten är Tirana (TIA-Nene Tereza Intl.) - 35,8 km
Avgiftsfri parkering erbjuds på plats. Här har du tillgång till privat strand och kan njuta av trädgården.Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:
- Stadsskatt: 1.45 EUR per person per natt
Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.
- Avgift för sen incheckning mellan 10.00 och 19.30
- Avgift för extrasäng: EUR 29 per natt
Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.
