Hotel Maraj

Ulcinj, Montenegro Flagga - Montenegro

Faciliteter

  • Flygplats Podgorica (TGD): 73.0 km
  • Flygplats Tivat (TIV): 85.8 km

Hotellbeskrivning

Hotel Maraj ligger i Ulcinj (i området Gjerana), en fem minuters bilfärd från både Minnesplakett och Moder Theresa staty. Detta hotell ligger 1,6 km från Velika Plaza Beach och 2,4 km från Moder Theresa-statyn. Känn dig som hemma i ett av de 10 rummen. Rummen har privata inredda balkonger. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad. Privat badrum med dusch, hårtorkar och badrockar. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Minnesplakett - 1,8 km
Moder Theresa staty - 1,8 km
Velika Plaza Beach - 1,8 km
Moder Theresa-statyn - 2,5 km
Kryepazarit moské - 2,5 km
Mezjah moské - 2,7 km
Lamit moské - 2,7 km
Ladies Beach - 3,2 km
Pashas moské - 3,3 km
Sjömansmoskén - 3,4 km
Frihetsmonumentet - 3,4 km
Mala Plaza - 3,5 km
Sankt Nikolaus katedral - 3,5 km
Ulcinj stadsmuseum - 3,6 km
Övre porten - 3,6 km

Närmaste flygplatser är:
Podgorica (TGD) - 72,1 km
Tivat (TIV) - 86,1 km
Dubrovnik (DBV) - 135,8 km

Gäster har tillgång till bland annat reception (öppen dygnet runt) och bagageförvaring. Avgiftsfri parkering erbjuds på plats. Frukostbuffé serveras dagligen mot en avgift från 08.00 till 10.00.

Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:

  • Stadsskatt: 1.00 EUR per person per natt i upp till 30 nätter. Skatten gäller inte barn under 18 år.

Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.

  • Avgift för frukostbuffé: EUR 10 per person (ungefärligt pris)

Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.

  • Gäster får tillgång till rummen med mobilnyckel.

Karta

Laddar sökresultatet...