Villa Panorama

Laganas, Grekland Flagga - Grekland

Faciliteter

  • Flygplats Zakinthos (ZTH): 15.4 km

Recensioner

| 4,5/5
Läs recensionerna här

Hotellbeskrivning

Villa Panorama ligger i Zakynthos och placerar dig 9,6 km från Laganas Beach och 10,5 km från Kalamaki-stranden. Detta pensionat ligger 15,8 km från Kastro och 16 km från Zakynthos färjeterminal. Känn dig som hemma i ett av de 15 individuellt inredda rummen som har pentry med kylskåp och spishäll. Rummen har privata inredda balkonger. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad, och en 24-tums LED-tv står för underhållningen. På rummet finns vattenkokare och barntillsyn på rummet (tilläggsavgift). Städning erbjuds dagligen. Avstånd avrundas till närmsta decimal.

Joniska havet - 0,1 km
Zakynthos nationala marinpark - 0,1 km
Keri strand - 0,1 km
Keri-grottorna - 0,5 km
Marathonisi - 1,7 km
Marathonísi strand - 1,7 km
Marathiá strand - 2,2 km
Marathonisigrottorna - 3 km
Myzithres utsiktsplats - 6,4 km
Myzithres - 6,9 km
Keri-grottan - 8 km
Cameoön - 8,2 km
Agios Sostis Beach - 8,6 km
Laganas Beach - 9,6 km
Kalamaki-stranden - 10,5 km

Villa Panorama rekommenderar att du använder flygplatsen Zakynthos (ZTH-Zakynthos Intl.) - 15,4 km

Gäster har tillgång till bland annat dator, bagageförvaring och bibliotek. Avgiftsfri parkering erbjuds på plats. Här får du tillgång tilll hyrcyklar och kan njuta av utsikten från terrassen och trädgården. Detta pensionat har även gratis wi-fi, en tv i allmänt utrymme och hjälp med bokning av biljetter och guidade turer.

Du kommer att ombes att betala följande avgifter på boendet – avgifterna kan inkludera tillämpliga skatter:

  • En stadsskatt tas ut av staden och betalas på boendet. Skatten är säsongsbunden och gäller inte alltid året om. Undantag från skatten kan finnas. Kontakta boendet med hjälp av uppgifterna i bokningsbekräftelsen för mer information.
  • Stadsskatt: Från 1 november till 31 mars, EUR 0.50 per boende per natt.
  • Stadsskatt: Från 1 april till 31 oktober, EUR 2.00 per boende per natt.

Vi har listat alla tilläggsavgifter som boendet har upplyst oss om.

  • Avgift för värdeförvaringsskåp på rummet: EUR 2 per vistelse

Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.

  • Kontanttransaktioner på boendet kan inte överstiga EUR 500, på grund av statliga bestämmelser. Du kan få mer information genom att kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekräftelsen.
  • Boendet rengörs av städpersonal.

Karta

Laddar sökresultatet...