Seaview Residence with pool
Fuengirola,
Spanien
Faciliteter
- Pool
- Restaurang
- Bar
- Flygplats Málaga (AGP): 28.6 km
Hotellbeskrivning
Seaview Residence with pool ligger i Mijas, en tio minuters bilfärd från både Playa de Fuengirola och El Chaparral Golfklubb. Detta hotell ligger 7,5 km från Playa de los Boliches och 22 km från Carihuela-stranden. Känn dig som hemma i ett av de 16 luftkonditionerade rummen med privata pooler och LCD-tv. Kök utrustat med ugn. Gratis wi-fi gör att du kan hålla dig uppkopplad och på rummet har du även digital-tv och tv-spelskonsol. På rummet finns värdeförvaringsskåp och skrivbord. Städning erbjuds varje vecka. Avstånd avrundas till närmsta decimal.
Playa del Faro - El Faro - 1,4 km
Malaga provinsens stränder - 1,7 km
Slottet Sohail - 2,1 km
Playa El Castillo - 2,4 km
El Chaparral Golfklubb - 2,8 km
Miramar shoppingcenter - 2,9 km
Playa de Fuengirola - 3,1 km
Fuengirola äventyrsgolf - 3,3 km
Playa de Santa Amalia - 3,4 km
Bioparc Fuengirola Zoo & Aquarium - 3,7 km
La Plaza de los Chinorros - 3,8 km
AquaMijas - 3,9 km
Salon Varietes Theatre - 4 km
Playa El Bombo - 4,1 km
La Cala - El Torreón strand - 4,5 km
Den största flygplatsen i närheten är Málaga Airport (AGP), Málaga, Spanien - 29,7 km
Gäster har tillgång till bland annat reception (öppen dygnet runt), flerspråkig personal och bagageförvaring. Avgiftsfri parkering erbjuds på plats. Här har du tillgång till fritidsnöjen som utomhuspool och inomhuspool. Detta hotell har även gratis wi-fi, conciergetjänster och bröllopstjänster. Den kostnadsfria bussen gör det enkelt för dig att ta dig till stranden. Ta en bit mat på någon av de många matställena detta hotell erbjuder. Här finns bland annat 2 restauranger och 2 kaféer. Mingla med andra gäster - här erbjuds alla gäster gratis mottagning dagligen. Slappna av med en god drink på en av boendets 2 barer/lounger. Frukostbuffé serveras dagligen mot en avgift från 08.00 till 10.00.- Avgift för frukostbuffé: EUR 18 per person (ungefärligt pris)
- Tidig incheckning är tillgänglig mot en avgift (i mån av tillgänglighet)
- En avgift tas ut för sen utcheckning
Det är möjligt att listan ovan inte är fullständig, samt att avgifter och depositioner inte inkluderar skatt. Observera att dessa kan komma att ändras.
- Kontanttransaktioner på boendet kan inte överstiga EUR 1000, på grund av statliga bestämmelser. Du kan få mer information genom att kontakta boendet med kontaktinformationen i bokningsbekräftelsen.
- Förhandsbokningar krävs för massage och spabehandlingar. Bokningar kan göras genom att kontakta detta hotell innan ankomsten med kontaktuppgifterna i bokningsbekräftelsen.
- Endast registrerade gäster är tillåtna på boendets rum.
- Boendet välkomnar alla gäster, oavsett sexuell läggning och könsidentitet (HBTQ+-vänligt).
